Stans No Tubes Race 946 ml

TOP 37 v kategorii Lepení na kolo

Stans No Tubes Race 946 ml

"Téměř 15 let vývoje stálo za novým tmelem NoTubes RACE. Jde o speciální, závodní verzi legendárního tmelu – NoTubes Sealant. Podstatou nové patentované receptury je téměř...
Doporučená nabídka koloshop.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 401 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 466 recenzíDalší informace

Pro bezdušové pláště
Typ
tmely

• , zakoupeno v koloshop.cz

• Vzhledem k tomu, jak rychle a úplně to při pokusu o natažení ucpalo širší stříkačku, to musí tmelit jak bejk

Předtím jsem používal Stans No Tubes tmel, vzal jsem na zkoušku tento, že má být lepší.
    Zatím ho mám v kolech několik dní a několik výletů (každý 50-70km, většina terénem) a kola nezměkly ani trochu.

Společně s opravnou sadou Dart Tool tak stačí vozit pouze pumpičku (pláště mi nespadnou, mám kola, ve kterých pořádně drží, tudíž nepotřebuju bombičky a náhradní mlíko). Ani náhradní duši a montpáky vozit nemusím. Menší defekt se opraví sám, na větší je Dart Tool a když udělám defekt, že Dart Tool nebude stačit, náhradní duše by mi stejně byla na prd, páč by lezla ven...
    Ušetřil jsem tak dost váhy a místa, zbavit se duší je boží. Že s bezdušemi mívají lidé problémy... Povětšinou jen ti, kteří si pořídí některé z nejlevnějších bezdušových řešení. Takže kupujte kvalitní věci.

• , zakoupeno v koloshop.cz

• Plni maximalne ucel. Za posledny mesiac mi zalepil dva defekty skoro bez straty tlaku.
    • Pozor na plnenie cez strikacku. Je to pomerne huste mlieko, takze to nejde pretlacit silou. Idealne nalievat pri nazuvani plasta.
  • , zakoupeno v koloshop.cz

Pouzivam cca dva roky. Maximalna spokojenost. Nevysycha. Staci doplnat cca 1x za 2-3 mesiace.

Pro bezdušové pláště
Typ
tmely

"Téměř 15 let vývoje stálo za novým tmelem NoTubes RACE.

Jde o speciální, závodní verzi legendárního tmelu – NoTubes Sealant.

Podstatou nové patentované receptury je téměř dvojnásobné množství tmelících krystalů, doplněné o nové „XL“ tmelící krystaly. Nové složení umožňuje zalepit i mnohem větší defekty, než doposud. Kombinace velkých „XL“ a malých krystalů vytváří v místě defektu speciální mřížku, která nejen rychle zalepí defekt, ale také vyztuží jeho okolí. Tímto se tento tmel posouvá o novou úroveň výš. Nejúčinější tmel na trhu vhodný do všech bezdušových systémů. Vynikající prevence proti defektům.

Tmel Stans Race lze nalévat pouze přímo do pláště.

Množství a velikost tmelicích krystalů způsobuje okamžité zalepení stříkaček a menších lahviček.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 10 818 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v koloshop.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 10 818 recenzíDalší informace